Perkame batus vaikui

Mamoms netenka pakeisti poros savo batelių, kol išaugami vaikiski batai, ir ne vieni, o šešios poros. Vaikų koja auga labai greitai, dėl to perkant batus vaikams, verta naudotis patarimais, kurie padės tinkamai apsipirkti.

Neskirkite tam daug laiko, nes batus tenka dažnai keisti

Batai vaikamsTaigi, pirmoji taisyklė, tai prisiminti, kad tiek parduotuvėje Savas stilius, tiek kitoje vaikiškos avalynės parduotuvėje jums nereikia ieškoti batų, kurie tarnautų amžinai. Čia ne savo vyrui perkate, kuris, tikėtina 20 metų ir avės tuos pačius odinius batus prie kostiumo. Taigi, neskirkime tam daug laiko, kadangi vaikai batus greitai išaugs. Kartą per mėnesį užmesti akį į interneto batų parduotuvę ir nupirkti kažką gražaus – puikus pasirinkimas, ir nieko daugiau nereikia. Padarysite tai ir vaikas turės puikius batelius.

Panaudotus batus galite parduoti arba atidėti

Jeigu erzina mintis, kad nuolat tenka išleisti pinigų tokiai laikinai vaikiškai avalynei, prisiminkite, kad visada batelius galite pardavinėti internetu. Juk ir jūs sau perkate kartais rūbus dėvėtų rūbų parduotuvėse. Tad nieko tokio, kad ir mažylio avalynė išaugta atiteks kam nors kitam. Taip atgausite dalį pinigų ir galėsite juos paskirti naujai avalynei.

Išmatuokite koją ir perkant žiūrėkite į centimetrus

Kaskart norėdami nupirkti vaikiškos avalynės, išmatuokite vaiko pėdą centimetru. Net jeigu matavote prieš savaitę, ji gali būti vėl paaugusi. Pagalvokite, kad jeigu siuntimas užtruks ilgiau, pvz., dvi savaites, tuomet reikėtų dar primesti šiek tiek ilgio vien dėl to, kad išaugs, kol gaus prekę. Ir žinoma, savo nuožiūra, kaip įprastai mamos daro – "ant išaugimo". Kitaip tariant, kad pavasariniai batai tarnautų iki šio pavasario pabaigos, kurioje, tikėtina, bateliai jau šiek tiek spaus.

Išrinkite keletą batų ir leiskite išsirinkti vaikui

Ir paskutinė dalis – batelių modelio rinkimasis. Einant per parduotuves gyvai, vaikai gali užsinorėti tokių batelių, kokių jų mama niekada gyvenime nenorėtų pirkti. Aišku, vaiką paversti savo lėle ir rengti bei auti tik taip, kaip pačiai norisi, yra mažiausiai nesąžininga. Visgi reikėtų vaikui leisti rinktis. Internete perkami vaikiski batai gali būti taip parenkami. Jums tereikia atrinkti grupę avalynės, kuri jums patinka ir kuri nekeltų pasipriešinimo. Tuomet leisti vaikui iš tos grupės išsirinkti labiausiai patikusius. Tad prieš tai kruopščiai parinkite, kurie jums tikrai patinka, kurie ne ir nepalikite toje grupėje tokių, kurių nenorėtumėte vaikas, kad avėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *