Ką reikia žinoti, jei reikalinga verslo paskola?

Kartais žmonės ilgai nedrįsta imtis savo asmeninės veiklos ar verslo vien dėl to, kad neturi pakankamai lėšų. Kiekvienos veiklos pradžiai reikia turėti bent šiek tiek laisvų pinigų, ypač norint teikti aukštos kokybės paslaugas ar siūlyti itin geros kokybės prekes. Finansų reikės ne tik prekių įsigijimui ar gamybai, bet ir patalpų nuomai, internetinės svetainės kūrimui bei prekių ar paslaugų viešinimui, reklamai.

Tiems, ką nuo savo idėjos įgyvendinimo sustabdo tik finansų stygius, vertėtų pasidomėti verslo paskola. Nebūtina eiti į banką ir ilgai laukti, kol bus nuspręsta ar suteikti paskolą, nebūtina pasirašinėti daugybės dokumentų. Šiandieną verslo paskolą galima gauti lengvai ir paprastai, per vieną darbo dieną nuo prašymo pateikimo. Viena iš tokių patikimų įmonių, suteikiančių paskolas tiek savo verslo apimtis norintiems plėsti verslininkams, tiek neseniai įregistravusiems įmonę, yra UAB „Noviti“.

Per kiek laiko galima gauti paskolą?

Norint gauti paskolą UAB „Noviti“ įmonėje tereikia užpildyti prašymą. Tai užtruks kokias penkias minutes. Per 8 darbo valandas nuo paraiškos pateikimo bus nuspręsta ar suteikti norimą sumą. Gavus teigiamą atsakymą, tereikės pasirašyti sutartį mobiliuoju parašu ar „Smart-ID“ programėle, tai galima atlikti namuose ar biure. Pinigai bus pervesti į sąskaitą per 2 valandas po sutarties pasirašymo.

Kam gali būti suteikta verslo paskola?

„Noviti“ suteikiama verslo paskola gali būti ir ką tik pradėjusiems savo verslą, ir norintiems jį plėsti. Įmonės tikslas yra suteikti galimybę sparčiau augti ir geriau išnaudoti savo galimybes jaunam verslui, suteikiant lanksčius ir greitus kreditus.

Paskola iki 20 000 eurų gali pasinaudoti įmonės, kurioms trūksta apyvartinių lėšų, norinčios plėsti savo verslo apimtis. Norint ją gauti, nebūtina užstatyti turto. Paskola gaunama laidavimo būdu. Nesėkmės atveju „Noviti“ užtikrina palengvintas aplinkybes pinigų grąžinimui, pratęsiant terminą iki 2-3 metų, per kurį nereikės mokėti jokių palūkanų.

Taigi, jeigu jūsų verslas yra perspektyvus, o piniginė injekcija suteiktų jam galimybę sparčiai augti, verslo paskola būtų geras sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *